menu

O nas

Alterstudio prowadzi jednocześnie działalność agencji reklamowej, studia graficznego, drukarni oraz wydawnictwa. Polityka naszej firmy pozwala na bardzo szerokie spektrum obsługi Klienta, dzięki czemu możemy zaoferować zróżnicowany wachlarz usług.

Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów. Każde zlecenie jest dla nas ważne i wyjątkowe. Wkładamy w nie pasję
i serce, więc bierzemy pełną odpowiedzialność za produkt finalny.

 

 

Zespół tworzący naszą Firmę, to ludzie w pełni wykwalifikowani, profesjonalni, elastyczni i odpowiedzialni. Zachowując płynną komunikację z Klientem, zapewniamy wsparcie oraz terminowość przy realizacjach zamówień.

Dzięki systematycznym szkoleniom oraz udziałowi w wielu branżowych eventach i targach technologicznych, jesteśmy w stanie dopasować najkorzystniejszą indywidualną produkcję do zróżnicowanych zamówień.

 

 

Działamy kompleksowo. Naszym hasłem przewodnim jest:

koncepcja/kreacja/realizacja

Zapraszamy do współpracy. Czekamy na nowe wyzwania.

Czekamy na Ciebie!

Zespół Alterstudio

Po przeszło dekadzie funkcjonowania Alterstudio, nasz niegdyś “młody i dynamicznie rozwijający się zespół” to dziś doświadczeni fachowcy, którzy pomogą Ci znaleźć rozwiązanie na każdy postawiony problem. Zgromadzona wiedza w połączeniu z kreatywnością, to gwarancja sukcesu w realizacji Twoich projektów. Tysiące godzin przepracowane z Klientami z różnych branż i różnorodność zrealizowanych zleceń zaowocowały umiejętnościami, które dziś możemy wykorzystać również dla Twoich potrzeb.

 

Zobacz nasze realizacje

Magdalena Dowgiert

Właściciel

Rafał Dowgiert

Dyrektor działu marketingu

Urszula Toczydłowska

Kierownik działu graficznego

Dominik Kuźmicz

Kierownik działu handlowego

Michał Kulesza

Kierownik produkcji / Fotograf

Joanna Zielińska

Grafik

Urszula Marciniak

Grafik